Kniha návštěv

Datum 13.07.2008

Vložil Kája Svatošová

Titulek poděkování č. 2

Odpovědět

Já bych také chtěla poděkovat všem za skvělou práci, ale vedle herců bych ráda ještě připomněla, že velký dík zaslouží Kačka Šiktancová, která měla nejméně času z nás všech na přípravu a zvládla to s obrovským přehledem a hlavně klidem, dále Hance Gajdové za perfektní nápovědu, mě osobně zachránila při premiéře jednou život a také Tomovi Šilhanovi za jeho naprosto přesnou a výborně odvedenou práci za "mixážním pultem". Díky Hani - režisérko - tobě, že to tak krásně dopadlo a díky vám všem.

Datum 13.07.2008

Vložil Hanka Jurásková

Titulek Poděkování

Odpovědět

Děkuji všem divadelníkům za elán a radost při premiéře Dalskabátů.
Ahoj všichni,
ráda bych Vám všem poděkovala za úžasné výkony a nasazení, které jste předvedli při premiéře. Myslím, že jsme všichni pocítili radost a také trošku zadostiučinění za vynaložené úsilí a čas. Moc Vám za to děkuju. Snad ten pátek smazal i pochybnosti, zmatek a nepohodu - přípravné fáze. Jsem na Vás všechny pyšná!!!!
Děkuju Vám za to, že jste do toho šli, pokud jsem v průběhu někoho naštvala - tak se omlouvám. Sama bez Vás bych mohla o divadle jen snít, ale parta nadšenců už dokáže mnohé. Chtěla bych Vám jen říci, že si opravdu vážím Vás všech myslím i těch co nestáli na prknech, ale trpělivě a ochotně byli pro všechny v zákulisí. Budu se moc těšit na další hry

Přidat nový příspěvek