Kniha návštěv

Datum 28.07.2008

Vložil Jindra Janošová

Titulek Obdiv

Odpovědět

Nic není náhoda, náhoda není to, že se sestěhovali do Hostouně noví i staronoví lidé,aby rozvířili stojaté vody hostouňské a vrátili do Hostouně kulturní dění, které usnulo na mnoho desítek let.Díky vám všem, že jste navázali na starou ochotnickou tradici. Pro mě je to něco jako malý zázrak, že se v dnešní hektické době najde někdo, kdo věnuje svůj volný čas tomu,aby druhým udělal radost. Za Dalskabáty uděluji jedničku s mnoha hvězdičkami. Držte se a vydržte těšíme se na pokračování. Zvláštní poděkování a obdiv patří paní principálce.

Datum 20.07.2008

Vložil Markéta Krátká

Titulek super

Odpovědět

Tak chvály je tu hodně, ale musím taky jednu přidat. Musim říct, že to bylo fakt pěkný a asi to ani nikdo nečekal. Všichni odcházeli s dobrou náladou. Takže moc děkujem:-)

Datum 20.07.2008

Vložil Hanka Jurásková

Titulek Re: super

Odpovědět

Děkujeme za ocenění a povzbuzení.

Datum 18.07.2008

Vložil Amálie Štefanová

Titulek poděkování

Odpovědět

Děkuji celému divadelnímu spolku za překrásný zážitek z Vaší premiéry Dalskabátů. Hráli jste opravdu s nadšením a láskou a dokázali jste přenést radost a dobrou náladu i mezi diváky. Přeji Vám ještě hodně tak pěkných představení.

Datum 18.07.2008

Vložil Markéta Petřinová

Titulek Jen tak dál

Odpovědět

Gratuluji k premiéře vašeho divadelního spolku - bylo to super. Ale vůbec všechny akce, které pořádáte jsou prima a přeji vám, aby vám vydržel elán a tvůrčí nápady. Markéta Petřinová

Datum 21.07.2008

Vložil Hanka Jurásková

Titulek Re: Jen tak dál

Odpovědět

Děkujeme za gratulaci a Vaše přání a také díky za sledování našich akcí. Je fajn vědět, že se baví mimo nás - také ostatní. :-)

Datum 16.07.2008

Vložil Jana Petrů

Titulek obdiv

Odpovědět

Byla jsem se podívat na Vašem představení moc se mi líbilo.Jste parta bezva lidi ,škoda že to není všude .Opravdu moc pěkné Jana Petrů

Datum 17.07.2008

Vložil Hanka Jurásková

Titulek Re: obdiv

Odpovědět

Děkujeme za Váš obdiv, jsme rádi, že se Vám naše představení líbilo.
Plajznerka

Datum 16.07.2008

Vložil Miroslav Vrba

Titulek gratulace

Odpovědět

Jsem rád, že se premiéra vydařila, bohužel jsem se nemohl zúčastnit, bydlím již nějakou dobu dost daleko od Hostouně, ale snažím se dění v obci stále sledovat. Doufám, že vám nadšení nadále vydrží a ještě nějaké představení nacvičíte! Vystoupí ještě někdy legendární Šoktrio :-) ?

Datum 17.07.2008

Vložil Hanka Jurásková

Titulek Re: gratulace

Odpovědět

Děkujeme za milá slova. Jsme opravdu překvapeni, že si ještě někdo pamatuje naše ŠOKTRIO - vždyť už je to 20 let zpátky!!!! Nadšení jsme vždycky měli, máme a věříme, že i nadále míti budeme. Doufáme, že Vás vítr zavane zpátky - alespoň na naši podzimní reprízu.
Ještě jednou díky za povzbuzení, kterého v dnešní době - není nikdy dost!!!
Krásné letní dny
Hanka Jurásková
MOŠNA

Přidat nový příspěvek