Kniha návštěv

Datum 17.07.2008

Vložil Hanka Jurásková

Titulek Re: gratulace

Odpovědět

Děkujeme za milá slova. Jsme opravdu překvapeni, že si ještě někdo pamatuje naše ŠOKTRIO - vždyť už je to 20 let zpátky!!!! Nadšení jsme vždycky měli, máme a věříme, že i nadále míti budeme. Doufáme, že Vás vítr zavane zpátky - alespoň na naši podzimní reprízu.
Ještě jednou díky za povzbuzení, kterého v dnešní době - není nikdy dost!!!
Krásné letní dny
Hanka Jurásková
MOŠNA

Datum 16.07.2008

Vložil Pavlína Hajná

Titulek Poděkování

Odpovědět

Ahoj lidičky,bylo to opravdu moc pěkné potkala jsem mnoho lidí co se bylo podívat na naší premiéře a moc se jim to líbilo,chválili nám to a ptali se kdy bude další vystoupení že určitě opět přijdou,prý jsme hráli jako profesionálové.Jsem moc ráda že jsem poznala takovou bezva partu lidí kteří dokáží vnést mezi lidi tolik radosti a optimismu.A Karolína má pravdu že si zvláštní poděkování zaslouží Katka Šiktancová a Tomáš Šilhan protože měli opravdu nejméně času na přípravu.A naše paní režisérka si zaslouží velký dík že nás dovedla do úspěšného finále.Mějte se krásně užijte si krásné léto a budu se těšit na září budu moc ráda když budu moc s Vámi hrát dál. Pavlína

Datum 13.07.2008

Vložil Jitka Štefánová

Titulek velké díky

Odpovědět

Já též děkuji uplně všem, byl to nezapomenutelný zážitek. Jsem moc ráda, že se můžu účastnit takovýchto akcí s fajn lidičkama. Jen tak na okraj, myslím že nejen fajn zážitek z prvních krůčků na scéně, ale i fajn zážitek ze všech zkoušek. Třeba vzpomenu na akci Pepči když jsme si zkoušeli látky na kostými a on si uvázal záclonu jako turban a bylo po zkoušení. Tak nás to rozparádilo. Nezapomenutelné chvíle opravdu a za to moc díky všem, mám vás strašně moc ráda. Chtěla jsem ukončit svou hereckou éru páteční premierou, ale copak můžu trhnout partu?? Viď Kájo :o)))

Datum 14.07.2008

Vložil Kája

Titulek Re: velké díky

Odpovědět

No, Jíťo, jsi skvělá, udělalas mi velkou radost, o to víc se těším na září!!!! A máš pravdu - Pepino byl v turbanu nezapomenutelný!! Zrovna tak Ondrova improvizace na jevišti, radost spolupracovat!
Tímto se ještě jednou omlouvám Matějovi za tu premiérovou bouli na hlavě, fakt mě to moc mrzí, doufám, že na mě nezanevřel!!D
Díky Jíťo, jsi výborná.

Datum 13.07.2008

Vložil Kája Svatošová

Titulek poděkování č. 2

Odpovědět

Já bych také chtěla poděkovat všem za skvělou práci, ale vedle herců bych ráda ještě připomněla, že velký dík zaslouží Kačka Šiktancová, která měla nejméně času z nás všech na přípravu a zvládla to s obrovským přehledem a hlavně klidem, dále Hance Gajdové za perfektní nápovědu, mě osobně zachránila při premiéře jednou život a také Tomovi Šilhanovi za jeho naprosto přesnou a výborně odvedenou práci za "mixážním pultem". Díky Hani - režisérko - tobě, že to tak krásně dopadlo a díky vám všem.

Datum 13.07.2008

Vložil Hanka Jurásková

Titulek Poděkování

Odpovědět

Děkuji všem divadelníkům za elán a radost při premiéře Dalskabátů.
Ahoj všichni,
ráda bych Vám všem poděkovala za úžasné výkony a nasazení, které jste předvedli při premiéře. Myslím, že jsme všichni pocítili radost a také trošku zadostiučinění za vynaložené úsilí a čas. Moc Vám za to děkuju. Snad ten pátek smazal i pochybnosti, zmatek a nepohodu - přípravné fáze. Jsem na Vás všechny pyšná!!!!
Děkuju Vám za to, že jste do toho šli, pokud jsem v průběhu někoho naštvala - tak se omlouvám. Sama bez Vás bych mohla o divadle jen snít, ale parta nadšenců už dokáže mnohé. Chtěla bych Vám jen říci, že si opravdu vážím Vás všech myslím i těch co nestáli na prknech, ale trpělivě a ochotně byli pro všechny v zákulisí. Budu se moc těšit na další hry

Přidat nový příspěvek