Kniha návštěv

Datum 20.07.2008

Vložil Hanka Jurásková

Titulek Re: super

Odpovědět

Děkujeme za ocenění a povzbuzení.

Datum 18.07.2008

Vložil Amálie Štefanová

Titulek poděkování

Odpovědět

Děkuji celému divadelnímu spolku za překrásný zážitek z Vaší premiéry Dalskabátů. Hráli jste opravdu s nadšením a láskou a dokázali jste přenést radost a dobrou náladu i mezi diváky. Přeji Vám ještě hodně tak pěkných představení.

Datum 18.07.2008

Vložil Markéta Petřinová

Titulek Jen tak dál

Odpovědět

Gratuluji k premiéře vašeho divadelního spolku - bylo to super. Ale vůbec všechny akce, které pořádáte jsou prima a přeji vám, aby vám vydržel elán a tvůrčí nápady. Markéta Petřinová

Datum 21.07.2008

Vložil Hanka Jurásková

Titulek Re: Jen tak dál

Odpovědět

Děkujeme za gratulaci a Vaše přání a také díky za sledování našich akcí. Je fajn vědět, že se baví mimo nás - také ostatní. :-)

Datum 16.07.2008

Vložil Jana Petrů

Titulek obdiv

Odpovědět

Byla jsem se podívat na Vašem představení moc se mi líbilo.Jste parta bezva lidi ,škoda že to není všude .Opravdu moc pěkné Jana Petrů

Datum 17.07.2008

Vložil Hanka Jurásková

Titulek Re: obdiv

Odpovědět

Děkujeme za Váš obdiv, jsme rádi, že se Vám naše představení líbilo.
Plajznerka

Datum 16.07.2008

Vložil Miroslav Vrba

Titulek gratulace

Odpovědět

Jsem rád, že se premiéra vydařila, bohužel jsem se nemohl zúčastnit, bydlím již nějakou dobu dost daleko od Hostouně, ale snažím se dění v obci stále sledovat. Doufám, že vám nadšení nadále vydrží a ještě nějaké představení nacvičíte! Vystoupí ještě někdy legendární Šoktrio :-) ?

Datum 17.07.2008

Vložil Hanka Jurásková

Titulek Re: gratulace

Odpovědět

Děkujeme za milá slova. Jsme opravdu překvapeni, že si ještě někdo pamatuje naše ŠOKTRIO - vždyť už je to 20 let zpátky!!!! Nadšení jsme vždycky měli, máme a věříme, že i nadále míti budeme. Doufáme, že Vás vítr zavane zpátky - alespoň na naši podzimní reprízu.
Ještě jednou díky za povzbuzení, kterého v dnešní době - není nikdy dost!!!
Krásné letní dny
Hanka Jurásková
MOŠNA

Datum 16.07.2008

Vložil Pavlína Hajná

Titulek Poděkování

Odpovědět

Ahoj lidičky,bylo to opravdu moc pěkné potkala jsem mnoho lidí co se bylo podívat na naší premiéře a moc se jim to líbilo,chválili nám to a ptali se kdy bude další vystoupení že určitě opět přijdou,prý jsme hráli jako profesionálové.Jsem moc ráda že jsem poznala takovou bezva partu lidí kteří dokáží vnést mezi lidi tolik radosti a optimismu.A Karolína má pravdu že si zvláštní poděkování zaslouží Katka Šiktancová a Tomáš Šilhan protože měli opravdu nejméně času na přípravu.A naše paní režisérka si zaslouží velký dík že nás dovedla do úspěšného finále.Mějte se krásně užijte si krásné léto a budu se těšit na září budu moc ráda když budu moc s Vámi hrát dál. Pavlína

Datum 13.07.2008

Vložil Jitka Štefánová

Titulek velké díky

Odpovědět

Já též děkuji uplně všem, byl to nezapomenutelný zážitek. Jsem moc ráda, že se můžu účastnit takovýchto akcí s fajn lidičkama. Jen tak na okraj, myslím že nejen fajn zážitek z prvních krůčků na scéně, ale i fajn zážitek ze všech zkoušek. Třeba vzpomenu na akci Pepči když jsme si zkoušeli látky na kostými a on si uvázal záclonu jako turban a bylo po zkoušení. Tak nás to rozparádilo. Nezapomenutelné chvíle opravdu a za to moc díky všem, mám vás strašně moc ráda. Chtěla jsem ukončit svou hereckou éru páteční premierou, ale copak můžu trhnout partu?? Viď Kájo :o)))

Přidat nový příspěvek